اخبار > برگزاری برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی


کتابخانه دیجیتال دانشکده علوم پزشکی اسفراین ارسال به دوست نسخه چاپي

کتابخانه دیجیتال دانشکده علوم پزشکی اسفراین

برگزاری برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی

بیش از ۱۰ هزار نسخه یار مهربان در قفسه ها چشم انتظار دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسفراین هستند.

به گزارش مفدا اسفراین، هفته کتاب و کتابخوانی فرصتی مغتنم را فراهم کرد تا  سری بزنیم به مخزنی از انواع کتب درسی و غیر درسی دانشکده علوم پزشکی اسفراین تا گزارشی تهیه کنیم و دین خود را هر چند کوچک به فرهنگ جامعه ادا کنیم.

جایی که بی شک همه ما برای رسیدن به اهداف عالیه خود به مهربانی های این یاران مهربان نیازمندیم .

مسئول کتابخانه دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگویی صمیمی تعداد نسخ کتب موجود در کتابخانه را ۱۰ هزار و ۲۰۰ نسخه عنوان کرد و گفت : از این تعداد فقط هزار و ۵۰۰ جلد عمومی هستند و بقیه کتابها در حوزه های تخصصی مرتبط با رشته های مختلف دانشکده است.

خانم محمد پور با بیان اینکه تعداد اعضای کتابخانه این دانشکده ۲۷۰ دانشجو ست افزود : این دانشکده بیش از ۳۰۰ دانشجو دارد که حدود ۸۰ درصد از هر ورودی جدید به عضویت کتابخانه در می آیند.

وی افزایش تعداد قفسه های کتاب و افزایش تعداد نسخ کتب عمومی ، تشویق و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین دانشجویان را از جمله فعالیت هایی دانست که در دانشکده علوم پزشکی اسفراین تاکنون اجرا شده است . برگزاری نمایشگاه کتاب ،مسابقات  عکاسی ، قصه نویسی کوتاه ، کتابخوانی ،و برگزاری  قصه گویی برای بخش اطفال بیمارستان با حضور دانشجویان رادیو موج سپید دانشکده ، کارگاه تند خوانی  ، شب شعر، تریبون آزاد ، نشست باشگاه دوستداران کتاب ،بوم کتاب  از جمله برنامه هایی بود که در هفته کتاب و کتابخوانی در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.

گفتنی است از ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه به نام هفته کتاب و کتابخوانی بود که به همین مناسبت از مسئول کتابخانه دانشکده علوم پزشکی اسفراین با حضور دکتر علی اصغر نشاط معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی و مدیر آموزش و پژوهش با اهدای لوح تقدیر شد.  

 

 

 

١٠:٠٤ 1399/01/23 / شماره: ٦٢٣٢ / تعداد نمایش: 274 / گروه خبری: کتابخانه دیجیتال دانشکده علوم پزشکی اسفراین


خروج